Wakacje w Muzeum Porcelany – oferta zajęć edukacyjnych i warsztatów kreatywnych

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą letnią ofertą edukacyjną. Jak co roku, przygotowaliśmy dla Państwa wyjątkowe propozycje zajęć edukacyjnych i warsztatów kreatywnych. Jeśli chcesz, aby Twoje dziecko nie nudziło się w wakacje i spędziło je w kreatywny i wartościowy sposób, nasza oferta jest dla Was.

Oto nasze tegoroczne propozycje:

Warsztaty kreatywne:

🖼️  LAND ART w muzealnym ogrodzie – obszarem naszych działań będzie ogród i jego dary. W wyjątkowej zielonej oazie wałbrzyskiego Śródmieścia, pośród ciepłych promieni słońca i śpiewu ptaków oddamy się twórczym działaniom. Podczas zajęć, które pośrednio mają skłonić uczestników do refleksji na temat związków człowieka z naturą, powstaną wyjątkowe eko obrazy malowane przyrodą (żywe i suszone kwiaty, ziemia, kamienie, źdźbła trawy, łany zbóż). Zatrzymamy piękno lata na dłużej.
Warsztaty LAND ARTu odbywać się będą w:

📅  poniedziałki, środy i piątki
⏰  10.00 i 13.00
💵  Koszt: 30 zł od osoby

We wtorki i czwartki spacerujemy i edukujemy.
W każdy 📅  wtorek odbywać się będą WAKACYJNE PRZECHADZKI W ŚWIECIE ALCHEMII w towarzystwie ekscentrycznej naukowczyni Palladii Palladium 🧑‍🔬 połączone z warsztatami tematycznymi.

Każdy 📅  czwartek rozpoczniemy WAKACYJNĄ PRZECHADZKĄ ŚLADEM BARWNYCH ARTEFAKTÓW prowadzoną przez zakochanego w swoich obrazach najprawdziwszego artystę malarza 👨🏽‍🎨, która również zakończy się warsztatami tematycznymi.

Przechadzki będą odbywać się o:
⏰  10.00 i 13.00
💵  Koszt spacerów wraz z warsztatem: 35 zł od osoby

📅  RODZINNE SOBOTY to nasza propozycja dla rodzin z dziećmi (jedna wybrana sobota w miesiącu). Zapraszamy całe rodziny na warsztaty ceramiczne w przestrzeniach muzealnego ogrodu. Pod okiem edukatorów muzealnych uczestnicy zapoznają się z arkanami pracy najprawdziwszych malarzy porcelany.

💵  Koszt zajęć dla dwóch osób: 100 zł

Wszelkie informacje, szczegóły i rezerwacje tutaj: 📞 74 664 60 30

Do zobaczenia w Muzeum Porcelany.