Kontakt

 

MUZEUM PORCELANY W WAŁBRZYCHU
ul. 1 Maja 9, 58-300 Wałbrzych

tel. / fax: 74 664 60 30, 74 664 60 31
e-mail: muzeum@muzeum.walbrzych.pl

NIP: 886-11-19-698

 

DYREKTOR
Jacek Drejer

tel.: 74 664 60 30, 74 664 60 31 wew. 44
e-mail: j.drejer@muzeum.walbrzych.pl

 

DZIAŁ CERAMIKI
Jadwiga Kornecka-Cebula, kustosz

tel.: 74 664 60 30, 74 664 60 31 wew. 36
e-mail: j.kornecka-cebula@muzeum.walbrzych.pl

 

DZIAŁ SZTUKI
Marek Kwaśny, adiunkt

tel.: 74 664 60 30, 74 664 60 31 wew. 33
e-mail: m.kwasny@muzeum.walbrzych.pl

 

DZIAŁ HISTORII MIASTA I REGIONU

Maria Solecka, starszy kustosz, kierownik działu

tel.: 74 664 60 30, 74 664 60 31 wew. 40
e-mail: m.solecka@muzeum.walbrzych.pl

Jarosław Graniczny, kustosz

tel.: 74 664 60 30, 74 664 60 31 wew. 40
e-mail: j.graniczny@muzeum.walbrzych.pl

 

DZIAŁ EDUKACJI I PROMOCJI

Ilona Dębicka, edukator muzealny/przewodnik

tel.: 74 664 60 30, 74 664 60 31 wew. 35
e-mail: i.debicka@muzeum.walbrzych.pl

Wirginia Grochowska, edukator muzealny/przewodnik

tel.: 74 664 60 30, 74 664 60 31 wew. 35
e-mail: w.grochowska@muzeum.walbrzych.pl

Monika Gerlach, specjalista ds. marketingu

tel.: 74 664 60 30, 74 664 60 31 wew. 35
e-mail: m.gerlach@muzeum.walbrzych.pl

 

RECEPCJA (kasa biletowa, rezerwacje, sklep)

Małgorzata Szpara, specjalista ds. obsługi klienta

tel.: 74 664 60 30, 74 664 60 31
e-mail: m.szpara@muzeum.walbrzych.pl

 

BIBLIOTEKA
tel.: 74 664 60 30, 74 664 60 31
e-mail: m.szpara@muzeum.walbrzych.pl

 

DZIAŁ ADMINISTRACYJNO-KSIĘGOWY

Ewa Pietrzycka, główny księgowy

tel.: 74 664 60 30, 74 664 60 31 wew. 41
e-mail: e.pietrzycka@muzeum.walbrzych.pl

Jolanta Pawlak, specjalista ds. kadr

tel.: 74 664 60 30, 74 664 60 31 wew. 44
e-mail: j.pawlak@muzeum.walbrzych.pl

Magdalena Legierska, specjalista ds. administracyjnych

tel. 74 664 60 30, 74 664 60 31 wew. 50
e-mail: m.legierska@muzeum.walbrzych.pl

Katarzyna Byra
, specjalista ds. administracyjnych

tel. 74 664 60 30, 74 664 60 31 wew. 50
e-mail: k.byra@muzeum.walbrzych.pl

 

DZIAŁ TECHNICZNY
Oskar Pawlaczek, kierownik działu

tel. 74 664 60 30, 74 664 60 31
e-mail: o.pawlaczek@muzeum.walbrzych.pl

 

INSPEKTOR OCHRONY DANYCH
Jolanta Pawlak

tel. 74 664 60 30, 74 664 60 31 wew. 44
e-mail: iod@muzeum.walbrzych.pl