Voucher turystyczny

Wraz z Dolnośląska Organizacja Turystyczna zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w akcji promocyjnej pn. „Voucher Turystyczny”, której celem jest wsparcie branży turystycznej poprzez sprzedaż voucherów m.in. na zwiedzanie atrakcji turystycznych Dolnego Śląska, usługi hotelarskie i gastronomiczne czy udział w zorganizowanych wycieczkach lub imprezach do wykorzystania po wygaśnięciu epidemii koronawirusa.

Nasze Muzeum jest jednym z partnerów tej akcji i już dziś możecie Państwo kupić voucher turystyczny, który będziecie mogli wykorzystać w ciągu 12 miesięcy od daty jego zakupu.

Zapraszamy na stronę internetową www.voucherturystyczny.pl, na której możecie Państwo zapoznać się z przebogatą i bardzo różnorodną ofertą voucherów, podzieloną na 4 kategorie:
📌 HOTELE I NOCLEGI
📌 GASTRONOMIA
📌 ATRAKCJE TURYSTYCZNE
📌 PRZEWODNICY

W ramach voucherów turystycznych w Wałbrzych Moje Miasto i rejonie całej Aglomeracji Wałbrzyskiej możecie Państwo odwiedzić i skorzystać z oferty turystycznej również naszych przyjaciół : Krzeszów – Europejska Perła Baroku, Zamek Książ w Wałbrzychu, Podziemne Miasto Osówka, Stara Kopalnia – Centrum Nauki i Sztuki, Pałac Jedlinka, Muzeum Kolejnictwa, Aqua Zdrój – Największy kompleks sportowo-rekreacyjny w Sudetach.

Zmień termin, nie odwołuj.
Wspierajmy razem turystykę.