Oferta zajęć edukacyjnych w trakcie strajku nauczycieli

Szanowni Państwo,
w związku z planowanym od 8 kwietnia br. strajkiem nauczycieli, Muzeum Porcelany przygotowało ofertę zajęć edukacyjnych dla dzieci i młodzieży. Zajęcia odbywać się będą w siedzibie muzeum i obejmują następujące tematy:
  • Tworzenie kartek wielkanocnych (czas trwania: ok. 60 – 90 min., grupa wiekowa: szkoła podstawowa / gimnazjum / szkoły ponadgimnazjalne)
  • Klamerkowe zoo  (czas trwania: ok. 60 – 90 min., grupa wiekowa: szkoła podstawowa)
  • Pomponowe stwory (czas trwania: ok. 60 – 90 min., grupa wiekowa: szkoła podstawowa)
  • Tworzenie memów  (czas trwania: ok. 60 – 90 min., grupa wiekowa: starsze klasy szkoły podstawowej / gimnazjum / szkoły ponadgimnazjalne)
  • Projekcja filmu „Ostatnia rodzina” na temat życia i twórczości Z. Beksińskiego wraz z prelekcją  (czas trwania: ok. 2,5 godz., grupa wiekowa: szkoły ponadgimnazjalne)

Ilość miejsc na poszczególne zajęcia jest ograniczona. W celu uzyskania bliższych informacji i rezerwacji terminu prosimy o kontakt z Działem Edukacji i Promocji naszego muzeum pod numerem telefonu 74 664 60 30 wew. 35.