Oferta edukacyjna Muzeum Porcelany w Wałbrzychu – rok szkolny 2023/24

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą tegoroczną ofertą edukacyjną 👩‍🎓

Nasza oferta to propozycja różnorodnych zajęć dla dzieci, młodzieży szkolnej i osób dorosłych. Znajdziecie w niej:

🔸 warsztaty kreatywne (ceramiczne, blisko z naturą, tworzymy sztukę)

🔸 spacery ze sztuką

🔸 wykłady tematyczne

🔸 warsztaty dla każdego

🔸 warsztaty wyjazdowe

🏰 Zaprosimy Was do świata pełnego porcelany, sztuki, historii i dziedzictwa kulturowego miasta.

Tajemnicze przestrzenie dwustuletniego pałacu, po brzegi wypełnionego XVIII- i XIX-wieczną porcelaną to idealne miejsce do niczym nieskrępowanej pracy twórczej, doskonałej zabawy, ale również nauki.

🎨 Z nami odnajdziesz swojego wewnętrznego artystę.

Wybrane przez Państwa zajęcia dostosujemy do każdej grupy wiekowej, a dzięki współpracy z doświadczonymi edukatorami muzealnymi każdy uczestnik opuści Muzeum z głową pełną inspiracji i własnoręcznie wykonanym dziełem sztuki.

Przybywajcie. Czekamy właśnie na Was!

Szczegóły oferty: https://muzeum.walbrzych.pl/edukacja/oferta-stala/

Informacje praktyczne:

➡️ Zajęcia muzealne odbywają się w sali edukacyjnej, salach wystawienniczych lub ogrodzie muzealnym od poniedziałku do piątku godzinach od 10:00 do 16:00

➡️ Czas trwania zajęć to 1 h -1,5 h.

➡️ W zajęciach może uczestniczyć maksymalnie 25 osób (limit grupy zależy od rodzaju zajęć)

➡️ W celu rezerwacji warsztatów dla większej grupy, prosimy o kontakt telefoniczny

➡️ Nie wszystkie zajęcia wiążą się ze zwiedzaniem muzeum. Jeżeli chcesz połączyć zajęcia ze zwiedzaniem, poinformuj nas o tym podczas rezerwacji

➡️ Jeżeli nie możesz przyjechać do nas, my przyjedziemy do Ciebie

▪️Nasza oferta edukacyjna wspiera realizację treści nauczania ujętych w podstawie programowej

▪️Pomożemy w doborze rodzaju zajęć do Państwa indywidualnych potrzeb

▪️Powiedz nam, czego oczekujesz, a my pomożemy Ci wybrać najbardziej odpowiednią dla Ciebie opcję zajęć

Na wszystkie zajęcia obowiązuje wcześniejsza rezerwacja:

📞 74 664 60 30 wew. 35

💻 i.debicka@muzeum.walbrzych.pl

💻 k.jefmanska@muzeum.walbrzych.pl

💻 d.szlufcik@muzeum.walbrzych.pl

Do zobaczenia w Muzeum Porcelany w Wałbrzychu.