Muzeum Porcelany #online

Zapraszamy wszystkich Państwa bardzo serdecznie do odwiedzenia naszego profilu na Facebooku (@MuzeumPorcelanyWalbrzych), na którym prezentujemy Państwu cykl naszych nowych spotkań #online, podczas których możecie Państwo odwiedzić Muzeum bez konieczności wychodzenia z domu i nie tylko!

Pierwszy cykl filmów to Muzeum Nieznane, który pozwoli Państwu zwiedzić nigdy dotąd nie pokazywane naszym Gościom wnętrza rezydencji rodziny Albertich, w której mamy szczęście mieć swoją siedzibę. Wierzymy, że dzięki #muzeumnieznane jeszcze łatwiej będzie Państwu zrozumieć naszą miłość do tego pełnego zaklętych w czasie zakamarków serca wałbrzyskiego śródmieścia. Pokażemy Państwu miejsca naszego Muzeum, przez które nie wiedzie żadna z tras zwiedzania i których nigdy nie mielibyście szansy zobaczyć. 

Drugi cykl to Muzealni Detektywi. Umożliwi on naszym najmłodszym odbiorcom (ale nie tylko😎) zapoznanie się z wyjątkowością i różnorodnością świata porcelany, ale przede wszystkim pozwolą im zwiedzić Muzeum #online😊 Oprócz sporej dawki wiedzy, każdy z odcinków będzie zawierał również zagadkę do rozwiązania. Odpowiedzi prosimy wpisywać w komentarzach pod filmikiem na naszym profilu na Facebooku.  Trójka pierwszych #muzealniaków, która rozwiąże zagadkę otrzyma od nas zaproszenie na bezpłatne warsztaty kreatywne w naszym Muzeum, które specjalnie dla nich zorganizujemy, kiedy tylko będzie to możliwe 🖌🖍

Już teraz zapraszamy Państwa do śledzenia naszego profilu na Facebooku i zwiedzania Muzeum #online.

Tym razem to my odwiedzimy Państwa !