Koniec kwietnia i Majówka w Muzeum Porcelany w Wałbrzychu

Mili Państwo,

jak zawsze dzieje się wiele! Oto muzealny rozkład jazdy naszych najważniejszych wydarzeń na ostatnie dni kwietnia i tegoroczną Majówkę:

👉 od soboty 27 kwietnia do niedzieli 5 maja br. (przez cały okres Majówki) specjalnie dla Państwa wydłużymy godziny naszej pracy:

🔸 poniedziałek: 12.00 – 16.00

🔸 wtorek – niedziela: 9.00 – 19.00

Posiadaczy biletu Explore Wałbrzych zapraszamy do kontaktu telefonicznego celem umówienia terminu zwiedzania Muzeum:

📞 74 664 60 30

Wejścia na teren ekspozycji odbywają się co 30 minut, ostatnie jest na godzinę przed zamknięciem obiektu.

Już dziś zapraszamy Państwa do zakupów biletów wstępu w naszym serwisie online: www.bilety.muzeum.walbrzych.pl

👉 w sobotę 20 kwietnia o godz. 12.00 zapraszamy najmłodszych na OSOBLIWE PRZEDMIOTY I GDZIE JE ZNALEŹĆ? W MUZEUM PORCELANY! Specjalne zwiedzanie dla najmłodszych

👉 w czwartek 25 kwietnia o godz. 17.00 czekamy na Was na PODWIECZORKI U ALBERTICH| J. GRANICZNY „Pamiątki ze starej szuflady. Kolekcja listów chrzestnych”

👉 od soboty 27 kwietnia zapraszamy Was na naszą najnowszą wyjątkowa wystawę WARSZTAT | Wystawa prac studentów i absolwentów Wydziału Ceramiki i Szkła wrocławskiej ASP , która będzie z nami do 29 września 2024 r.

👉 w weekend 27 i 28 kwietnia spotkacie nas w Głogów – Gmina Miejska na wspaniałej turystycznej imprezie organizowanej przez Dolny Śląsk Travel|Dolnośląska Organizacja Turystyczna, jakim będzie Otwarcie Sezonu Turystycznego na Dolnym Śląsku

Masz jakie wątpliwości? Chciałbyś zadać nam pytanie?

Zapraszamy do kontaktu:

📞 74 664 60 30

Do zobaczenia w Muzeum Porcelany.