Kolejna edycja „Osobliwych przedmiotów”, specjalnego zwiedzania dla najmłodszych, już w sobotę 25 maja o godzinie 12.00

W pewną kwietniową sobotę, w samo południe, nasze Muzeum ponownie odwiedził Merlin, niesamowity podróżnik w czasie i przestrzeni, który wpadł w odwiedziny do swojego przyjaciela Pałacyka.

Merlin nie pamięta swojego nazwiska i to właśnie dlatego potrzebuje Was! Tym razem na pomoc przybyła mu wspaniała grupa śmiałków, którzy w podróży poprzez najbardziej osobliwe przedmioty z naszej kolekcji, pośród gąszcza zagadek i łamigłówek, rozwiązali również tę największą – jak brzmi nazwisko Merlina, bez którego nie może on wrócić do swojego wieloświatu.

Bardzo Wam dziękujemy o nieustraszeni śmiałkowie!

Przed Wami kolejna sposobność na niesamowitą przygodę i poznanie Merlina.

Już w sobotę 25 maja w samo południe zapraszamy Was na kolejną edycję OSOBLIWE PRZEDMIOTY I GDZIE JA ZNALEŹĆ? W MUZEUM PORCELANY! | Specjalne zwiedzanie dla najmłodszych !

Nie może Was zabraknąć.

📆 sobota 25 maja br.

⏰ 12.00

💸 25 zł. (opiekun plus dziecko)