Kolejna edycja „Osobliwych przedmiotów” już w sobotę 20 kwietnia!

W zeszłą sobotę kolejne nieustraszone maluchy przybyły na pomoc przyjacielowi naszego Muzeum Merlinowi, który wylądował ponownie w Pałacu Albertich.

Jak zwykle biedaczysko zapomniało, jak się nazywa, ale na szczęście nasze #Muzealniaczki pomogły mu w dotarciu do utraconego nazwiska! A nie była to łatwa podróż – na szczęście nikt nie utknął w gąszczu łamigłówek, zagadek i starych map 😄

Kolejna podróż przez najbardziej osobliwe przedmioty z naszej kolekcji już w sobotę 20 kwietnia, w samo południe!

Jeśli chcesz, aby Twoje dziecko przeżyło niezapomnianą przygodę i poznało wszystkie najciekawsze zakamarki naszego Muzeum, ta propozycja jest dla Was! To wspaniała okazja, aby oswoić najmłodszych odbiorców kultury z bywaniem w muzeach.

Jest misja! Nie ma nudy!

Podróżnik w czasie i przestrzeni Merlin zabierze Was w podróż w poszukiwaniu najbardziej OSOBLIWE PRZEDMIOTY I GDZIE JE ZNALEŹĆ? W MUZEUM PORCELANY! Specjalne zwiedzanie dla najmłodszych 💜 (więcej szczegółów w wydarzeniu)

Nie może Was zabraknąć!

📆 sobota 20 kwietnia br.

⏰ 12.00

💸 25 złotych (dziecko wraz z opiekunem)

Do zobaczenia w Muzeum Porcelany!