Ferie zimowe w Muzeum Porcelany

Ferie zimowe 2023 czas start!

Wszystkich Państwa zapraszamy nie tylko na tradycyjne zwiedzanie Muzeum, ale również do udziału w muzealnych warsztatach kreatywnych i spacerach ze sztuką!

WARSZTATY odbywać się będą od poniedziałku do piątku pod okiem doświadczonych edukatorów muzealnych, w dwóch blokach godzinowych: o ⏰ 10.00 i o ⏰ 13.00.

Czas trwania zajęć: 60-90 minut

Cena: 25 zł./os.

❄️ motywem przewodnim warsztatów będzie zima
❄️ uczestnicy zajęć przy użyciu różnorodnych technik, materiałów i tekstur będą tworzyć m.in. zimowe kolaże na podobraziach, przeróżne dekoracje i ozdoby z masy ceramicznej- wszystko eko i w duchu DIY

SPACERY ZE SZTUKĄ (specjalna zimowa edycja) odbywać się będą w każdą środę. Połączone będą z zabawą w muzealnych detektywów i poszukiwaczy – uczestnicy oprócz otrzymania sporej dawki wiedzy o porcelanie będą musieli odszukać ukryte przed ich wzrokiem zimowe motywy/elementy pośród muzealnej ekspozycji.

Czas trwania spaceru: 60 min.

Cena: 25 zł./os.

Oferta przeznaczona jest dla grup zorganizowanych, jak również osób indywidualnych.

Czas trwania oferty „Wpadnij w ferie do muzeum” –
24.01.2023 – 26.02.2023 r.

Zapisy i szczegóły:

☎️ 74 664 60 30 wew. 35
💻 i.debicka@muzeum.walbrzych.pl

Wpadnij w ferie do Muzeum Porcelany ❤️

Mnóstwo świetnej zabawy gwarantowane!