„Konstrukcje”- wystawa prac Władysława Garnika

Szanowni Państwo,

odliczamy już dni do wystawy prac Władysława Garnika pt. ”Konstrukcje”, którą będzie można zwiedzać od 19.10.2019 do 31.01.2020 r. Wystawa gościć będzie u nas w ramach IV Biennale Mistrzów Ceramiki im. Bronisława Wolanina- prestiżowej imprezy odbywającej się w naszym Muzeum nieprzerwanie od 2013 roku.

Zapraszamy wszystkich Państwa bardzo serdecznie. Mamy wielką nadzieję, że to wydarzenie sprawi ogromną przyjemność tym wszystkim z Państwa, którzy prace Władysława Garnika już znają, a tym, którzy nie mieli jeszcze szansy obcować z jego sztuką, pozwoli na poznanie tego światowego formatu artysty, którego wystawy miały dotychczas miejsce na całym świecie i którego prace znajdują się w prywatnych zbiorach na niemalże wszystkich kontynentach.

Na wystawę mają zaszczyt Państwa zaprosić:

Dyrektor Muzeum Porcelany w Wałbrzychu – p. Jacek Drejer
Dyrektor Muzeum Ceramiki w Bolesławcu – p. Anna Bober-Tubaj