Podpisaliśmy umowę z Centum Rzeźby Polskiej w Orońsku

Mamy to!

Umowa z Centrum Rzeźby Polskiej w Orońsku została podpisana – oficjalnie rozpoczynamy realizację naszego projektu!

Przed nami wyjątkowe zadanie: przywrócenie dawnej świetności części Wałbrzyskiej Galerii Rzeźby Plenerowej. Konserwacji zostanie poddanych 7 rzeźb zwierząt autorstwa Domicelli Bożekowskiej, znajdujących się w naszym muzealnym ogrodzie – rzeźb ważnych i bliskich wielu z Państwa.

Już przystępujemy do pracy i nie możemy się doczekać efektów! ✨

Będziemy na bieżąco informować o postępach realizacji projektu, dlatego zostańcie z nami i trzymajcie kciuki! 🤞

Dofinansowano ze środków programu własnego Centrum Rzeźby Polskiej w Orońsku pn. Rzeźba w przestrzeni publicznej – 2026 pochodzących z budżetu Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

wpChatIcon
wpChatIcon
Przejdź do treści