Mamy to!
Umowa z Centrum Rzeźby Polskiej w Orońsku została podpisana – oficjalnie rozpoczynamy realizację naszego projektu!
Przed nami wyjątkowe zadanie: przywrócenie dawnej świetności części Wałbrzyskiej Galerii Rzeźby Plenerowej. Konserwacji zostanie poddanych 7 rzeźb zwierząt autorstwa Domicelli Bożekowskiej, znajdujących się w naszym muzealnym ogrodzie – rzeźb ważnych i bliskich wielu z Państwa.
Już przystępujemy do pracy i nie możemy się doczekać efektów! ![]()
Będziemy na bieżąco informować o postępach realizacji projektu, dlatego zostańcie z nami i trzymajcie kciuki! ![]()
Dofinansowano ze środków programu własnego Centrum Rzeźby Polskiej w Orońsku pn. Rzeźba w przestrzeni publicznej – 2026 pochodzących z budżetu Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

