Mgnienia przeszłości czy Radość życia? Ogłaszamy Konkurs Plastyczny!

Muzeum Porcelany w Wałbrzychu oraz Związek Artystów Plastyków, Oddział Dolnośląski z siedzibą w Wałbrzychu organizują konkurs plastyczny dla osób dorosłych (od 17. roku życia). Uczestnicy mają do wyboru dwa tematy – pierwszy to  „Mgnienia przeszłości”, drugi –„Radość życia”.
Prace wykonywane w formacie nie mniejszym niż format A3, techniką dowolną należy dostarczyć do siedziby Muzeum Porcelany do dnia 31 sierpnia. Celem konkursu jest poznanie wrażliwości społeczeństwa regionu dolnośląskiego na otaczające ich piękno natury oraz uzewnętrznienie artystycznych talentów.

Konkurs trwa od 15 czerwca do 31 sierpnia 2016 r. Wyniki konkursu zostaną zamieszczone na naszej stronie internetowej do dnia 5 września 2016r. O terminie i miejscu wręczenia nagród, uczestnicy zostaną poinformowani drogą mailową lub telefonicznie

.Konkurs plastyczny

Konkurs plastyczny-regulamin