Oferta dodatkowa

UWAGA!
Na wszystkie zajęcia i warsztaty edukacyjne obowiązują wcześniejsze zapisy.
Tel. 74 664 60 30 wew. 35 lub edukacja@muzeum.walbrzych.pl


Warsztaty z okazji Dnia Babci i Dziadka

Od 16 do 20 stycznia zapraszamy na warsztaty manualne z okazji Dnia Babci i Dziadka. Na warsztatach stworzymy między innymi wazoniki z pięknymi kwiatowymi bukietami, finezyjne postacie babci i dziadka oraz podstawki pod kubki i filiżanki. Najmłodsi uczestnicy warsztatów stworzą również trójwymiarowe laurki.

Koszt – 10 zł/ osoba

Oferta dla przedszkoli i szkół podstawowych


 

Muzealne Walentynki

Tkane serca i zakochane ludziki, to propozycja dla dzieci w wieku szkolnym. Na przedszkolaki czekały będą kamyki szczęścia i wesołe, zakochane sówki.  Zapraszamy od 1 do 10 lutego.                                         

Koszt – 8/10 zł

Oferta dla przedszkoli i szkół podstawowych 

Ferie zimowe

Od 13 do 26 lutego zapraszamy na warsztaty tworzenia pociesznych bałwanków, lampionów z zimowymi pejzażami, pudełkowych niespodzianek oraz zimowych łapaczy snów.

Koszt – 10 zł/ osoba

Warsztaty rozpoczynają się  o godz. 10.00, 12.00 i 14.00. Możliwe zajęcia weekendowe, po wcześniejszym umówieniu terminów i zebraniu grupy minimum 10 osób.


Mały przewodnik
Jesteście ciekawi jak wygląda praca przewodnika w muzeum? Na tych zajęciach zamienimy się rolami. To Wy będziecie oprowadzać grupę, opowiadać o eksponatach i nadzorować przebieg zwiedzania. Dzięki temu zapoznacie się z muzealiami i poznacie historie tego miejsca. Każdy z uczestników otrzyma Certyfikat „Przewodnika Muzeum”.

Koszt – 5 zł/osoba

Oferta dla przedszkoli i szkół podstawowych


 

Wykład + warsztaty „Feminizm w sztuce polskiej” skierowane do młodzieży i osób dorosłych!

Zapraszamy młodzież  i osoby dorosłe na warsztaty tworzenia memów, połączone z wykładem „Feminizm w sztuce” pokazany między innymi  na przykładzie zbiorów Muzeum Porcelany w Wałbrzychu. Zapraszamy zarówno grupy zorganizowane jak i osoby indywidualne.

Koszt warsztatów 10 zł/osoba